Kombinace bylin Kotvičník - Maka

Český botanický název: Kotvičník zemní / Řeřicha peruánská
Běžný název: Kotvičník / Maca (maka)
Latinský název: Tribulus terrestris / Lepidium meyenii
Rozšíření: Asie, Evropa, Jižní Amerika

Kombinace bylin Kotvičník - Maka

Tento balíček bylin je složen z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) a řeřichy peruánské (Lepidium meyenii). Obě bylinky působí silně afrodisiakálně.

Maka – lat. Lepidium meyenii

Maka je vlastně nevyvinutý stonek, který byl přetvořen v hlízu. Je řazena do čeledi brukvovitých (Brassicaceae). Běžně byla maka využívána na místo zeleniny, ale i jako zdroj síly před dlouhými cestami či výpravami k boji.

Nejvyužitelnějším účinkem maky v našem balíčku Afrodisiak se stává schopnost maky zvedat mužské libido díky obsaženým afrodisiakálním látkám – p-methoxybenzyl-isothiokyanát i isothiokyanát.

Muži:
Muž po užívání maky pociťuje větší sexuální touhy. Dochází k posílení libida a zvyšuje se počet spermií. Maka je schopna zvýšit fyzickou výkonnost a zdatnost.

Ženy :
Maka je vhodná i pro ženy. U žen zvyšuje plodnost a výkonnost. Opět lze vlastnosti maky využít při sportu na podporu svalstva a regeneraci kloubů, svalů a šlach.

Maku lze využít jako prostředek zklidňující žaludeční nevolnosti. A to platí i u nevolností spojené s neúměrným požitím alkoholu, či nevolnost zaviněnou přebytkem žaludečních šťáv.

Kotvičník – lat. Tribulus terrestris

Kotvičník je bylina mnohostranně využitelná. Vyzdvihnout musíme zejména jeho afrodisiakální účinky.
Kotvičník zemní je bylina běžně používaná jako anabolikum. Anabolika jsou látky velmi blízké mužským pohlavním hormonům, se schopností zvyšovat tvorbu svalstva. Svalová hmota je nabírána na úkor tuků uložených v těle. U těchto přírodních anabolik nebyly zaznamenány nežádoucí účinky, tak jako u chemických přípravků. Kotvičník zemní podporuje hladinu testosteronu (mužský pohlavní hormon), a je schopen ho navýšit až o 30%. To má za následek zvýšení chuti k sexu, podpoření libida, energii, vitalitu. Byl pozorován i nárůst pohyblivosti spermií. Kotvičník je silně afrodisiakální a je běžně užíván pro zvýšení plodnosti.

Pro ženy je dobrou správou, že kotvičník zemní má blahodárný vliv na spánek, je používán jako močopudný prostředek, využitelným se stává i při frigiditě a klimakteriu.

Zařazením Maky a Kotvičníku do denního režimu si užijí oba v páru. Účinky kombinace těchto dvou zázračných bylin lze pocítit již po prvním užití. Počtem nárůstu užití se účinek zvyšuje a umocňuje. Dobře připravený odvar má osvěžující chuť a oba se budou cítit svěží a plní energie a chutí


Způsob přípravy, dávkování:

Jednu lžíci kotvičníku zemního zalijeme 500 ml vařící se vody a necháme vařit ještě cca 15 min. Odvar lze dosladit dle potřeby medem, cukrem… Scedíme, necháme vychladnout, na příjemnou pitnou teplotu a poté do tohoto připraveného odvaru přidáme půl lžičky prášku maky (cca 2g). Hotový čaj z bylin maka a kotvičník pijeme půl hodiny před jídlem, nebo dvě hodiny po jídle a to 1x denně.

Maximální denní dávka kotvičníku, dle zákona, činí 2g. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy, malé děti. Nenahrazuje pestrou stravu.Slevy v měsíci únor

Červený rybíz sušený mrazem - lyofilizovaný
Červený rybíz sušený mrazem - lyofilizovaný
3 Kč  2,70Kč
Ušetříte: 10% z ceny
Chilli Carolina Reaper DMT: 30.4.2019
Chilli Carolina Reaper DMT: 30.4.2019
20 Kč  18 Kč
Ušetříte: 10% z ceny
Žampion zahradní plátky DMT: 1.4.2019
Žampion zahradní plátky DMT: 1.4.2019
3 Kč  2,55Kč
Ušetříte: 15% z ceny

Maqui berry prášek DMT:1.3.2018
Maqui berry prášek DMT:1.3.2018
8 Kč  4,80Kč
Ušetříte: 40% z ceny
Chilli Pequin DMT: 30.4.2019
Chilli Pequin DMT: 30.4.2019
3 Kč  2,70Kč
Ušetříte: 10% z ceny
Mladá zelená pšenice
Mladá zelená pšenice
3 Kč  2,40Kč
Ušetříte: 20% z ceny

Mladá zelená pšenice kapsle 190 ks
Mladá zelená pšenice kapsle 190 ks
499 Kč  399,20Kč
Ušetříte: 20% z ceny

Copyright © 2019 Obchod Salvia Paradise | Spravuje: Ucinnejsiweb