Guarana - energie z amazonie

Guarana - Paulínie nápojná - Paullinia cupana

Pro boj s jarní únavou, energii na cesty a do práce i do školy, či dietní plány

 

S guaranou se mnoho lidí setká v malých tabletkách, které zaručují maximální stimulující účinek, avšak po několika dávkách tyto skončí ve skříni, jelikož se nedostavuje žádný efekt.

Pojďte s námi vyzkoušet pravé 100% čisté semeno guarany, které získalo věhlas této rostliny po celém světě.

GUARANU NAKOUPÍTE ZDE..

 

Guarana - Paullinia cupana ( Paulinie nápojná) patří mezi nejsilnější legální stimulanty. Je nenávyková a velice šetrná. Účinky guarany poznali již před staletími různé amazonské kmeny idiánů a využívali ji též spolu s jinými bylinami jako vynikající afrodisiakum. Semeno guarany obsahuje přibližně 5% kofeinu, což je téměř 2x tolik než obsahuje káva. Navíc díky obsahu theofylinu a theobrominu působí mnohem déle (až 5 hodin ) a účinek není tak agresivní - nezvedá tolik krevní tlak jako káva. Díky šetrnému zpracování, si narozdíl od kávy guarana uchovává i vitamíny (C a některé B), nepřekyseluje a nedráždí žaludek.

Mleté semeno guarany.

100% mleté semeno legendární guarany v nejstravitelnější podobě. Lžičku rozmícháme ve šťávě džusu, či přidáme do jogurtu. S guaranou můžeme i péct a obohacovat tak např. sušenky

Celé semeno guarany

Celé semeno je surovina pro výrobu guarany mleté. Takto je sklizeno, je pouze usušeno na slunci a jemně upraženo.

Bylinné kapsle guarany

Kapsle obsahují čistý 100% prášek z guarany. Celé balení obsahuju 40g mleté guarany

 

GUARANU NAKOUPÍTE ZDE..

 Guarana stimuluje mozkovou činnost, zvyšuje duševní výkonnost a odstraňuje pocit vyčerpanosti. Je účinná při migréně - celkově snižuje subjektivní pocit vnímání bolesti a únavu svalů. Guarana zrychluje metabolismus,trávení a spalování tuků. Je velice účinná při redukčních dietách a omezuje pocit hladu.

(přímý link: https://www.salviaparadise.cz/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&keyword=GUARANA )

Při objednávce nad 1800Kč poštovné zdarma do ČR do Sk od 100EUR. Nově dobírka do SK

Nakupujte u prověřených profesionálů - nakupujete u nás!

WWW.SALVIAPARADISE.CZ

 

(Informace v tomto článku jsou platné pouze po omezenou dobu.)

 

Copyright © 2022 Obchod Salvia Paradise | Spravuje: Ucinnejsiweb