Nevíte si rady? Pomůžeme vám s výběrem i s objednávkou po telefonu:
+420 607 785 085
( po – pá: 8:00 – 16:00 )
0
0

Váš košík

Váš nákupní košík je prázdný
0 Váš košík

Multivitamin + Minerals kapsle 60 ks

Dostupnost:

Skladem 296 ks
Možnosti doručení

Cena:

2 ks
728 Kč 364 Kč/ks
3 ks
1077 Kč 359 Kč/ks
5 ks
1770 Kč 354 Kč/ks
10 ks
3490 Kč 349 Kč/ks
Položka byla přidána do košíku
Popis produktu
Složení
Dávkování a příprava
Další informace
Recenze

Komplex vitaminů a minerálních látek pro každodenní doplnění jídelníčku. Praktická kombinace širokého spektra mikronutrientů v jedné kapsli denně.

Multivitamin + Minerals je komplexní doplněk stravy určený pro každodenní doplnění vitaminů a minerálních látek. Obsahuje široké spektrum vitaminů skupiny B, vitaminy C, D, E a K a dále důležité minerální látky, jako jsou hořčík, zinek, železo, selen, měď, mangan a chrom.

Receptura je sestavena pro jednoduché a praktické užívání bez nutnosti kombinovat více samostatných přípravků. Doporučená denní dávka je pouze jedna kapsle.

Vybrané minerální látky jsou použity také ve formě bisglycinátů. Součástí složení je rovněž vitamin D3, vitamin K2 ve formě MK-7, beta-karoten a další důležité mikronutrienty.

Produkt je vhodný pro každého, kdo hledá jednoduchý způsob, jak doplnit každodenní jídelníček o komplex vitaminů a minerálních látek.

Co jednotlivé látky podporují

Energie a snížení únavy
Vitaminy C, B2, B6 a B12, niacin a kyselina pantothenová přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitaminy C, B2, B6 a B12, niacin, kyselina pantothenová, folát a železo napomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Imunitní systém
Vitaminy C, D, B6 a B12, folát, zinek, železo, selen a měď podporují imunitní systém.

Nervová soustava a psychická činnost
Vitaminy B1, B2, B6, B12 a C, niacin a biotin jsou podstatné pro normální činnost nervové soustavy. Řada vitaminů skupiny B, vitamin C a folát zároveň pomáhají k normální psychické činnosti.

Kosti a svaly
Vitamin D je důležitý pro udržení zdravých kostí a normální činnosti svalů. Vitamin K a zinek podporují optimální stav kostí. Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek.

Ochrana buněk před oxidativním stresem
Vitaminy C a E, zinek, selen, měď a mangan napomáhají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Krvetvorba a metabolismus železa
Železo je významné při tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a při přenosu kyslíku v těle. Vitamin B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, folát ke krvetvorbě a vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.

Pokožka, vlasy a nehty
Biotin se podílí na zdraví vlasů a pokožky. Zinek napomáhá normálnímu stavu vlasů, nehtů a pokožky a selen k udržení dobrého stavu vlasů a nehtů.

Metabolismus živin
Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k dosažení správné hladiny glukózy v krvi. Zinek se podílí na metabolismu sacharidů, mastných kyselin a makroživin.

bisglycinát hořečnatý, kyselina L-askorbová (vitamin C), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, bisglycinát zinečnatý, bisglycinát železnatý, beta-karoten, alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), nikotinamid (niacin), cholekalciferol (vitamin D3), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová), protispékavá látka: stearan hořečnatý, seleničitan sodný, menachinon-7 (vitamin K2), bisglycinát manganatý, bisglycinát měďnatý, pyridoxin-hydrochlorid (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2), thiamin-hydrochlorid (vitamin B1), kyanokobalamin (vitamin B12), kyselina listová (vitamin B9), pikolinát chromitý, biotin. Obal kapsle: HPMC (hypromelóza).

Obsah v 1 kapsli

Hmotnost

% RHP*

Vitamin C

80,3 mg

100 %

Vitamin D

22,8 µg

456 %

Vitamin E

12,0 mg

100 %

Vitamin K

45,6 µg

61 %

Vitamin B1

1,1 mg

100 %

Vitamin B2

1,4 mg

100 %

Vitamin B3

16,1 mg

100 %

Vitamin B5

6,0 mg

100 %

Vitamin B6

1,4 mg

100 %

Vitamin B7

50,2 µg

100 %

Vitamin B9

182,4 µg

91 %

Vitamin B12

2,5 µg

100 %

Hořčík

50,2 mg

13 %

Zinek

7,3 mg

73 %

Železo

6,4 mg

46 %

Měď

0,46 mg

46 %

Mangan

0,91 mg

46 %

Selen

50,2 µg

91 %

Chrom

18,2 µg

46 %

Čistá hmotnost: 33 g

Užíváme 1 kapsli 1× denně.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu.

EAN: 8595595921691
Značka: Salvia Paradise
Forma: Kapsle
Velikost balení: 60 ks kapslí
h! OZ Logo

Produkt na "vlasy"

Podpořte zdraví a růst vlasů s našimi přírodními produkty! Objevte sílu saw palmetta, přesličky nebo mladé vojtěšky. Nakupujte kvalitní byliny a dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči.
Všechny produkty