Ženšen pětilistý nature - Jiaogulan

Zboží již není v nabídce

Sorta velice kvalitního Jiaogulanu s označením nature, nepodléhá po sklizni žádnému zpracování. V nabídce máme též Jiaogulan s označením HQ - High Quality (nejvyšší kvalita) je tříděn a zpracováván podobně jako nejkvalitnější čaje. Na jeho kvalitu jsou kladeny nejvyšší nároky. Co se obsahových látek týče je Jiaogulan nature stejně účinný jako Jiaogulan HQ.

BYLINNÝ ČAJ Jiaogulan, ( lat. Gynostemma pentaphyllum ) se nazývá i  „bylina nesmrtelnosti" nebo pětilistý ženšen. Je považována za jednu z nejmocnějších bylin světa. Řadí se do kategorie čistící náš organismus tzv. antioxidantů.

Z Jiaogulanu se připravuje velice chutný čaj, jenž účinky předčí ženšen pravý. Jiaogulan je velmi šetrný k organismu s obrovským potenciálem a silou přírodního produktu.

Použití:

Ženšen pětilistý neboli Jiaogulan se používá k regulaci krevního tlaku, který napomáhá udržet v rovnováze přirozeného stavu. Podporuje imunitní systém a to v přirozené obrany schopnosti naše organismu. Je vhodný pro diabetiky, udržuje totiž hladinu cukru v krvi. Také lidé s vyšším cholesterolem by měly zpozornět. Jiaogulan má vliv na regulaci tuku v krvi. Užíváním Jiaogulanu prospějeme i našemu srdci. Ženšen pětilistý má kladný vliv na náš kardiovaskulární systém. Podporuje správné fungování cév, krevního oběhu i normálního tlaku. Pokud trpíte na kyselé žaludeční šťávy Jiaogulan Vám jen prospěje, podpoří pH rovnováhu v žaludku. Známé jsou účinky na játra. Podporuje čištění jater a tím udržuje Vaše játra v dobré kondici.

 

Příprava:

1g (cca vrchovatá čajová lžička) se zalije 250 ml právě vroucí vody a luhuje 3-5 minut dle chuti. Vhodný k celodennímu pití a to až do 4g Jiaogulanu. Hotový nálev je čirý, vynikající nevtíravé chuti a vůně. Lze podávat i chlazený s ledem. Výborně osvěžuje teplý i studený.

Bylinu Vám navážíme dle přání:

 Surovina pro přípravu bylinného čaje


Copyright © 2017 Obchod Salvia Paradise | Spravuje: Ucinnejsiweb